Firemní pobyty ve stylových apartmánech v Předhůří Šumavy

Zveme Vás na Firemní Pobyty a Teambuildingy v Apartmánech Bašta: Víkend Plný Luxusu, Relaxace a Zábavy v Centru Města v Předhůří Šumavy

Pokud hledáte ideální místo pro firemní pobyty, teambuildingy nebo speciální firemní události, máme pro Vás perfektní řešení. Apartmány Bašta, skryté v nádherné krajině v předhůří Šumavy a zároveň v centru města Sušice, jsou místem, kde se luxusní ubytování, skvělé služby a zábavné aktivity spojují do nezapomenutelného zážitku.

Tato výhodná poloha umožňuje snadný přístup k městským atrakcím a zároveň nabízí klidné a relaxační prostředí pro firemní aktivity. Vaše týmy budou mít možnost prozkoumat krásy Předhůří Šumavy a zároveň se těšit na veškerý komfort a pohodlí ubytování v centru města.

Luxusní Ubytování pro Týmy

S kapacitou až 36 lůžek jsou apartmány ideálním místem pro ubytování týmu. Každý apartmán je vkusně zařízen a nabízí veškerý komfort, který potřebujete pro příjemný pobyt. Apartmány jsou prostorné, pohodlné a plně vybavené, abyste se mohli cítit jako doma. Může být přizpůsobeno ubytování pro firemní skupiny, které hledají teambuildingové možnosti.

Samoobslužný Bar s Cigar Clubem

Pro firemní setkání a večírky je připraven samoobslužný bar s cigar clubem, který pojme až 25 osob. Zde si můžete vychutnat široký výběr nápojů a občerstvení. Profesionální obsluha se postará o to, abyste měli vše, co potřebujete pro perfektní chvíle relaxace a společnosti. Tento prostor je ideální pro firemní akce a teambuildingy.

Privátní Wellness pro Relaxaci

Užijte si relaxaci a odpočinek ve privátním wellness centru. Zde najdete finskou saunu a pivní lázně, které pomohou odreagovat se od každodenního stresu a naplní Vás novou energií pro pracovní výzvy před sebou. Wellness je k dispozici jak pro firemní pobyty, tak pro jednotlivce hledající relaxaci.

Okolní Aktivity a Zábava

Kromě luxusního ubytování a relaxace nabízí okolí Apartmánů Bašta širokou škálu aktivit. Můžete si vybrat z outdoorových aktivit, jako je offpark, který nabízí adrenalinové zážitky pro týmy, nebo si užijte odpoledne u bazénu. Sušice a okolí mají spoustu zajímavostí a atrakcí, které mohou týmovým aktivitám dodat další rozměr.

Rezervujte Nyní a Zažijte Nezapomenutelný Firemní Pobyt

Apartmány Bašta jsou místem, kde se spojuje luxus, pohodlí a zábava, a to v centru města Sušice v předhůří Šumavy. Užijte si nezapomenutelný firemní pobyt, teambuilding nebo event ve středisku, které se postará o vše, abyste si užili relaxaci a zábavu ve stylu. Kontaktujte nás pro více informací a rezervujte si svůj termín ještě dnes! Týmy si to zaslouží, a my jsme tady, abychom poskytli to nejlepší ve firemních pobytech v Apartmánech Bašta.

Provozovatel

  • PKC&D s. r. o.
  • IČ: 24705209
  • Odpovědná osoba: Dagmar Toušová
  • Společnost je vedená u Krajského soudu v Plzni pod spisovou značkou C 39424.

Adresa

  • Bašta 56
    342 01, Sušice

Bankovní spojení

  • ČSOB a. s.
  • číslo účtu: 252614340/0300

Copyright © 2024 Apartmány Bašta v Sušici