Nabízíme ubytování v nadstandardních apartmánech v citlivě zrekonstruovaném komplexu budov v centru Sušice, v její bývalé židovské čtvrti. Z naší nabídky si jistě vyberete, ať už hledáte klidný kout na prodloužený víkend ve dvou nebo týdenní dovolenou s početnou rodinou, či chcete svůj čas u nás strávit aktivně nebo se jen schovat před každodenním shonem a prožít romantické chvíle. Můžeme vám nabídnout i služby našeho nově otevřeného wellness se saunou a pivní lázní.
Nově v nabídce

Attic

3+kk, 70 m² pro 5 osob + rozkládací gauč

Podkrovní apartmán s jednou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem, kuchyňským koutem, spacím koutem, koupelnou s rohovou vanou a toaletou. Vhodný pro rodiny s dětmi.

Nově v nabídce

Family

1+kk, cca 40 m²

Stylový apartmán s kuchyní a jídelním koutem, chodbou a koupelnou s toaletou. Vhodný pro 3 osoby.

Nově v nabídce

Couple

1+kk, cca 28 m²

Stylový apartmán s kuchyní, jídelním koutem a koupelnou s toaletou. Apartmán je vhodný především pro páry.

Executive

3+kk, cca 120 m², dvě samostatné ložnice

Luxusní podkrovní apartmán se dvěma ložnicemi, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem , kuchyňským koutem, jídelním koutem, šatnou, koupelnou s vanou a toaletou a s extra WC. Apartmán je vhodný pro velkou rodinu nebo skupinu přátel.

Deluxe

2+1, cca 70 m² , ideální pro 4 osoby

Komfortní apartmán s jednou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem , kuchyní, koupelnou s WC. V prvním nebo v druhém patře s balkonem. Apartmán je vhodný pro rodiny s dětmi.

Superior

2+1, cca 60 m²

Komfortní apartmán s jednou ložnicí, obývacím pokojem s rozkládacím gaučem , kuchyní, koupelnou s WC. V prvním nebo v druhém patře s balkonem. Apartmán je vhodný pro páry nebo rodinu s malými dětmi.