Rezervační podmínky

  • Rezervace je možné zadat nejdříve na následující den.
  • Víkendové pobyty poskytujeme na minimální délku pobytu 2 noci.
  • PO ZADÁNÍ REZERVACE JE NUTNÉ VYPLNIT ÚDAJE POTŘEBNÉ K ONLINE CHECK-INU VŠECH UBYTOVANÝCH OSOB!!
  • Pokud se nebudete moci dostavit z důvodu onemocnění či příznaků virové infekce, rádi s vámi projednáme pobyt v náhradním termínu. Děkujeme za vaši ohleduplnost.

Stravování

Stravování lze zajistit v restauraci vzdálené 150 m od apartmánů.

Storno podmínky

Zaplacením zálohy nebo písemnou závaznou objednávkou rezervace ubytování vyjadřuje zákazník souhlas s ubytovacími a stornovacími podmínkami.

Storno poplatky

V případě zrušení pobytu budou účtovány storno poplatky. Storno podmínky v exponovaném období (červen-říjen, Vánoce, Silvestr, Velikonoce, státní svátky)
  • 7- 0 dnů před ubytováním  100% z celkové ceny objednaného pobytu
Mimo exponované období 
  • 7-0 dnů před ubytováním a "No Show" 100 % ceny za jednu noc
Všichni dnes víme, že plánování dovolené v době celosvětové pandemie na několik měsíců dopředu je pro vás velice obtížné.  Proto jsme se pokusili najít maximální možné řešení, abyste si bez obav mohli dovolenou v našich Apartmánech Bašta rezervovat i nadále bez jakýchkoliv rizik. Toto však platí i pro nás ubytovatele. Proto jsme připraveni s Vámi flexibilně řešit náhlé překážky Vašeho pobytu u nás, spojené s onemocněním Covid-19 a to především přesunem rezervovaných termínů na jiné období zcela zdarma.  Platby akceptujeme také nejběžnějšími platebními kartami EuroCard/MasterCard, Visa a JCB. Další informace k ubytování naleznete na stránce nejčastěji kladených otázek (FAQ).